Nejlepší krmivo pro králíky

To nejlepší krmivo pro velmi citlivé zažívání králíků je vždy to přírodní. Při výběru konkrétních krmných směsí byste proto vždy měli dbát na to, od jaké značky si krmivo pořizujete. Spolehlivou a ověřenou značkou je v této oblasti Grünhopper, který vašim králíkům dopřeje vždy to nejlepší a podpoří tak jejich zdraví i vitalitu.

Výhody krmiva pro králíky Grünhopper

Základem krmiv Grünhopper jsou vždy kvalitní suroviny, které dohromady vytváří 100% přírodní krmivo, jaké by váš králík hledal i ve volné přírodě. Je bohaté na všechny vitamíny a minerály, které králík potřebuje k tomu, aby svůj citlivý trávicí systém udržel v plném zdraví. Proto krmiva Grünhopper nikdy neobsahují žádné obiloviny. Další velkou výhodou je pak fakt, že tato značka nabízí nejrůznější krmné směsi, které jsou optimalizovány pro různá období v životě králíka.

Druhy krmiv pro králíky Grünhopper

Základem zdraví každého králíka je jeho základní krmivo. Složení takového krmiva ale musí být optimalizované nejen podle druhu králíka či vývojové fáze, ve které se nachází, ale také podle ročního období. Rozdíly pak spočívají v množství jednotlivých prospěšných látek, které králík z krmiva přijme. Tím jsou do puntíku naplněny aktuální individuální potřeby jeho organismu. V nabídce Grünhopper proto najdete běžné krmivo pro králíky, ale i krmivo pro zakrslé králíky, krmivo pro mláďata, krmivo na jaro či na zimu nebo krmivo pro náročné králíky.

Občas je ale potřebné jídelníček králíka trochu zpestřit a dopřát mu ještě víc tolik potřebných vitamínů a minerálů. Na to se skvěle hodí bylinné směsi Grünhopper, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesně takové bylinky, které vašemu králíkovi chutnají nejvíce. K dispozici jsou například pampeliška a květy měsíčku, letní květiny, kopřivy, morušovník nebo třeba listy ostružiníku s šípky, které jsou pro králíky v podstatě jako pamlsek.

A nakonec v Grünhopperu neopomněli ani situaci, kdy váš králík již nějakými zdravotními potížemi trpí. Ty lze totiž poměrně solidně řešit vhodně vybraným krmivem na úpravu zdravotního stavu králíka. Krmiva Grünhopper tak pomáhají řešit nejrůznější situace – například nedostatek vitality nebo potíže s močovými cestami či průjmy. Nechybí ani krmivo pro zdravé zuby králíka.