Jaké potraviny jsou pro králíky nejlepší?

Hledáte vhodné krmivo pro králíky nebo se chcete jen něco přiučit? Po dosažení dospělosti se strava vašeho králíka stává klíčovým faktorem pro jeho zdraví a dlouhověkost. Pokud pátráte po zdravé výživě pro vašeho králíka, která mu zajistí živiny potřebné k tomu, aby byl zdravý, šťastný a plný energie, pestrost je klíč. Co to ale znamená?

 

Pestrost

Krmivo pro králíky, tak jako pro všechny domácí zvířátka, by mělo být pestré. Obsah vlákniny, vitamínů a dalších prvků ve stravě je klíčové pro zdraví vašeho mazlíčka. Příroda nabízí široké spektrum ingrediencí, jako kořen pampelišky, švédský jetel, řebříček, různé kořeny a dalších pochutiny, které by neměli chybět ve stravě králíků. Bohužel sběr těchto bylin je pro majitele králíků časově náročný a pojem "zdravá strava" je pro králíky neznámá věc.

Rozmanité krmivo?

Problematikou se zabývá Grünhopper, obchod s krmivem pro králíky. Grünhopper si zakládá na rozmanitém složení produktů, každý kousek je seskládaný podle potřeby. Pro dospělé králíky je v nabídce Grünhopper Adult. Jeho účinná kombinace přírodních ingrediencí zajišťuje, že váš králík dostane to nejlepší, co potřebuje k tomu, aby byl v nejlepší kondici.

To, co králík potřebuje

Toto krmení je plné přírodních složek, jako jsou výše zmiňované bylinky a vláknina, které králíci potřebují k udržení zdraví. Bylinky v tomto krmení pomáhají posilovat imunitní systém a udržovat trávicí systém v kondici. Vláknina zase pomáhá udržovat trávicí trakt králíka v dobrém stavu.

Přírodní suroviny

Grünhopper Adult se vyrábí pouze z přírodních a kvalitních surovin, které jsou pečlivě vybrány a zpracovávány s maximální péčí. Výsledkem je produkt, který neobsahuje žádné škodlivé chemikálie nebo konzervační látky. Váš miláček tak dostane jen ty nejlepší a nejzdravější ingredience.

Králíci jsou roztomilí a laskaví tvorové, kteří si zaslouží to nejlepší - včetně zdravého a chutného jídla! Možná se nechcete spokojit s dalším obyčejným suchým senem, zkuste něco nového a dopřejte vašemu čtyřnohému příteli to nejlepší.