Vrácení zboží

Doručili jsme vám zboží, které vám nevyhovuje nebo s ním prostě nejste z nějakého důvodu spokojeni? Věřte, že jsme se snažili k vaší objednávce přistupovat s maximální péčí i odpovědností a chápeme, jak nepříjemné to je, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme, abyste byli spokojeni nejen s námi, ale i s našimi produkty, a proto jsme připraveni okamžitě řešit vaše požadavky v rámci vrácení zboží.

 

Všichni naši zákazníci mohou zboží vrátit ve speciální prodloužené lhůtě 30 dnů od převzetí, a to i bez udání důvodu (abychom se ale mohli zlepšovat, budeme moc rádi, když k nám budete upřímní a důvod uvedete).

ZA JAKÝCH PODMÍNEK MŮŽETE ZBOŽÍ VRÁTIT?

  • Zboží musí být kompletní (včetně příslušenství, návodu, atd.)
  • Zboží nesmí být poškozeno
  • Poštovné, spojené se zasláním zboží zpět, hradí kupující, vrácené zboží doporučujeme při přepravě pojistit na částku odpovídající hodnotě zboží

 

POSTUP VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

  1. Stáhněte si formulář k odstoupení od kupní smlouvy ve formátu Excel či PDF
  2. Vyplňte formulář - budeme rádi, když uvedete i důvod vrácení, ať víme, co dále zlepšit (červená políčka jsou na nás)
  3. Vytiskněte formulář a podepište
  4. Ideálně připojte daňový doklad - fakturu
  5. Formulář a fakturu vložte do zásilky, která bude obsahovat kompletní vrácené zboží. Zásilku je třeba zabalit tak, aby obal dostatečně bránil poškození výrobku během přepravy, ideálně včetně obalu výrobku
  6. Odešlete na naši adresu - klasickým způsobem, samozřejmě bez dobírky. :-) Adresa je: Grünhopper, Strašice  171, 338 45 Strašice. 

 

JAK DLOUHO VRÁCENÍ ČÁSTKY ZA ZBOŽÍ TRVÁ?

Váš požadavek vyřídíme zpravidla do 10 pracovních dnů od přijetí zásilky.

VÍCE INFORMACÍ

Snažili jsme se popsat to nejdůležitější. Přesto, pokud byste měli jakékoliv otázky kolem vrácení zboží, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Samozřejmě máte k dispozici i kompletní Obchodní podmínky, kde se dozvíte do puntíku úplně vše.