Seno z pampelišky a vojtěšky

Představujeme Vám náš exkluzivní mix sena z pampelišky a vojtěšky, který je speciálně vybrán pro vaše králíky a morčata. 


  • 35,80 Kč / 100 g
  • Skladem
179 Kč
Kategorie: Seno
Přírodní krmivo
Přírodní krmivo
100% přírodní krmivo pro králíky a morčata
Srdíčko
Zdravé krmení
Podporuje zdraví králíků a morčat
Obrázek
Druhově bohaté krmivo
Neobsahuje barviva a jiné přísady
Přirozené krmení
Přirozené krmení
Krmivo jako ve volné přírodě
 

 

ZDRAVÍ A DOBROTA V JEDNOM BALENÍ

Naše seno je ručně sbíráno a baleno s péčí, aby zajistilo optimální čerstvost a zachovalo všechny prospěšné živiny pro vaše domácí mazlíčky.

SENO BOHATÉ NA NUTRIČNÍ HODNOTY

Seno z pampelišky a vojtěšky je známé svým vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů, které podporují zdraví trávicího traktu, posilují imunitní systém a zlepšují celkovou kondici.

PŘÍRODNÍ STIMULACE A ZÁBAVA

Díky hrubé struktuře tohoto sena podporujeme přirozené žvýkání, což je klíčové pro udržení zdravých zubů a zabavení vašich miláčků.

DOSTUPNOST A KVALITA

Nabízíme vám čerstvé a kvalitní seno, které by mělo být stále k dispozici vašim králíkům a morčatům, aby si mohli vychutnávat pochoutku kdykoliv chtějí.

ZDRAVÁ VOLBA PRO VAŠE KRÁLÍKY A MORČATA

Seno z pampelišky a vojtěšky je ideální volbou pro majitele, kteří chtějí poskytnout svým mazlíčkům nejen lahodnou pochoutku, ale také zdravou a vyváženou stravu.

DOPŘEJTE VAŠIM MILÁČKŮM TEN NEJLEPŠÍ ZÁŽITEK

Nabídněte svým králíkům a morčatům nejlepší seno z pampelišky a vojtěšky, které je plné chutného, čerstvého a výživného sena, které si zamilují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: